Piegādes nosacījumi un cena

1. Pasūtot PRECI, KLIENTS izvēles vienu no piegādes veidiem. Piegādes maksa, ja tāda paredzēta, tiek norādīta PRECES pasūtīšanas brīdī pēc piegādes vietas izvēles.

2. PRECES piegāde notiek tikai pēc pilnīgas samaksas veikšanas par PRECI un tās piegādi.

3. PRECI var saņemt bezmaksas Rīgā, Cepļa ielā 22b, iepriekš par to vienojoties.

4. PRECE Latvijā var tikt saņemta ar pakomātiem, vai arī va/s “Latvijas Pasts” starpniecību, nepieciešamības gadījumā. Samaksa par piegādi notiek pēc piegādātāju apstiprināta cenrāža.

5. PRECE uz citām valstīm tiek nosūtīta ar kurjeru dienestu saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja noteiktu cenrādi.

6. UZŅĒMUMAM ir tiesības nepiegādāt PRECI, ja KLIENTS nav veicis pilnu samaksu par PRECĒM un to piegādi, kā arī tad, ja KLIENTS nav veicis pilnu samaksu par iepriekš pasūtītājam PRECĒM un to piegādi.

7. Izvēloties kurjera piegādi, KLIENTAM ir pienākums norādīt precīzu un pilnīgu informāciju par piegādes vietu (t.sk., durvju kods, stāvs, precīza ēkas ieeja, ja tādas ir vairākas u.tml.). UZŅĒMUMS nav atbildīgs par piegādes termiņa kavējumu, ja tas radies KLIENTA nepilnīgi vai neprecīzi sniegtas informācijas dēļ.

8. Piegāde uz pakomātiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā veic piegādes kompānijas  - DPD un/vai Omniva. Maksa par jebkura izmēra pakas piegādi ar DPD vai/un Omniva Latvijas teritorijā cena ir 2.50 Eur.

10.Ja nepieciešamas piegādāt nestandarta izmēras pakas, vai ir nepieciešama kurjera piegāde, par to ir jāvienojos atsevišķi.

11.Ja preci ir vajadzība saņemt kādā no Eiropas vai citām valstīm, lūdzu sazinieties  ar mums rakstot ziņu,  mēs aprēķināsim transporta izmaksas un pievienosim rēķinam manuāli

9.Ja pirkums ir virs 100 EUR, piegāde tiks veikta bez maksas Latvijas Republikas teritorijas robežās.  


Pirkumu grozs